"НАШ КРАЙ" вітає херсонців із Днем міста!

наш край, день міста, Булюк
Дорогі земляки! Херсон - серце нашого краю. Багатий історією, знаний своїм південним колоритом, він об`єднує добрих, по-південному життєрадісних і гостинних людей.

Уже 242 роки у місті комфортно співіснують представники різних національностей та вірувань. Тільки десь загубився його затишок, індивідуальність та потужний економічних потенціал. Їх змінили занедбані вулиці та парки, незграбна забудова, проведена часто з порушеннями, відсутність робочих місць та інші проблеми, в яких тепер потопає наше славне місто на Дніпрі.

Ми хочемо жити і працювати тут, тому всією душею наша команда вболіває за розбудову та розвиток Херсона! Бажаємо нашому місту достойних господарників і професіоналів, які вміють і заробляти кошти для міста, і розумно витрачати їх на найнеобхідніші та першочергові потреби містян. У нас з вами все вийде! Усім добра, щасливих сімей і достойного життя в комфортному Херсоні.

З повагою, Віталій БУЛЮК,
голова Херсонської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»,
заступник голови Херсонської обласної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів