Персонал херсонської школи забезпечили індивідуальними медичними картками від команди "Нам тут жити!"

медичні картки, колихаєв, нам тут жити
З побажаннями здоров'я кожній родині команда Ігоря Колихаєва #Нам_тут_жити забезпечуює всіх працівників школи (від техперсоналу, до директора) індивідуальними медичними картками. За їх допомогою можна півроку отримувати безкоштовні онлайн консультації медиків без відвідування закладу.

DobroDok вже презентували в школі №2. Представники команди "Нам тут жити" Юрій Рожков, Віктор Сухокобилін та Віталій Хоменко роз'яснили, як користуватись даною послугою. До програми може приєднатись будь-яка школа Херсона та передмістя. Що для цього потрібно - бажання та смартфон.

Таким чином, вчителям, які працюють з дітьми, а значить є дотичними до кожної херсонської родини, вдасться якомога оперативніше відреагувати на будь-які симптоми та фахово подбати про своє здоров'я. У період пандемії це вкрай важливо. Нехай буде здоровою кожна сім'я, а діти безпечно навчаються у школах.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів