Херсонських дитсадівців забепечили індивідуальними пляшечками для води

діти, дитячі садки, пляшечки, колихаєв, рожков
Здоров'я наших дітей - в наших руках. Від того, як ми, дорослі подбаємо про гігієну малюків залежить дуже багато.

Команда Ігоря Колихаєва #Нам_тут_жити активно забезпечує кожного вихованця херсонських садочків індивідуальною пляшечкою для води. Зручні, сучасні і симпатичні пляшечки від Благодійного фонду "Нам тут жити" представники команди Юрій Рожков та Віктор Сухокобилін роздають кожному у руки. Вже завітали до садочків Корабельного району №№ 14, 57, 61, 62, 65, 77 та НВК № 9. Охопили Житлоселище, Острів, Забалку, Старий центр. І прямують далі.

"В період пандемії, коли батьки кожної дитини мають забезпечити своїх чад персональними предметами гігієни, ми взялись розвантажити матусь і подбали про пляшки. Їх зручно тримати малим діткам у ручках, та головне, завжди є власна водичка", - діляться приємним благодійники.

Окрім пляшечок, малюкам дарують розвиваючі розмальовки з ілюстраціями та цікавими завданнями, щоб дітки вчили букви, росли розумними і здоровими, батькам на втіху, а нашій країні на достойне майбутнє.

Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів