Ігор Колихаєв: Херсонці мають жити в комфортних умовах

Колихаєв, життя, Нам тут жити
Багато наших городян їдуть за кордон у пошуках роботи. Місто втрачає активних людей, які замість того, щоб розвивати Херсон, розвивають чужі міста та країни, написано на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.

Часто херсонці мігрують не лише задля заробітку. Вони хочуть жити в комфортних умовах: гуляти чистим та безпечним містом, відпочивати в охайних парках, їздити зручним громадським транспортом по рівним дорогам.

Тому першочергове завдання міської влади забезпечити єдині та зрозумілі «правила гри» для бізнесу, який хоче вкаладати гроші в свій розвиток у нашому місті та створювати нові робочі місця.

Команда Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» знає, як це зробити. Мета – створити умови, щоб бізнесу було вигідно тут розвиватися, наймати нових працівників та сплачувати податки в місцевий бюджет, за рахунок чого розвиватиметься інфраструктура міста.

Маєте пропозиції чи ідеї розвитку Херсона, надсилайте їх команді Ігоря Колихаєва:

Написати в Viber https://clc.to/HC2nrw

Написати в Telegram https://clc.to/hYQ4Vw

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон