В Херсоні стрілятимуть поліцейські зі всієї України

поліція, стрільба, чемпіонат
Сьогодні на сучасному полігоні поліції Херсонщини розпочався Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби. Спортивне свято проходить під гаслом «Потужність-Швидкість-Влучність» і об’єднало 27 команд з усіх областей України, Департаментів патрульної поліції та поліції охорони. Переможців визначать в особистому та командному заліках.

Учасників змагань, суддів та представників команд привітав начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін. Він підкреслив, що для Херсонської області проведення чемпіонату такого високого рівня – це велика честь та відповідальність. Кожному учаснику змагань Олександр Прокудін побажав продемонструвати цілеспрямованість, швидкість та професіоналізм.

Зарядити учасників позитивом та впевненістю допомогли оркестр та вокальний ансамбль поліції області «Police Prime», які виконали для гостей музичні номери. Всім учасникам стрільб організатори чемпіонату традиційно подарували пам'ятні сувеніри.

Наразі розпочався чемпіонат, під час якого поліцейські виборюють першість у шістьох видах швидкісних вправ високої складності. На змаганнях забезпечується найвищий рівень техніки безпеки.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів