Молоді художники ХДУ взяли участь у Всеукраїнському пленері

художники, ХДУ, пленер
На березі Чорного моря відбувся традиційний пленер професійних художників-освітян «Море барв». Мистецький захід організовано кафедрою образотворчого мистецтва і дизайну факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету і проходить він вже п’ятий рік поспіль.

Мета пленеру – творче саморозкриття студентів, обмін досвідом та вдосконалення навичок з живопису, встановлення міжособистісних зв’язків між учасниками заходу.

Доцент кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Віталій Ракович розповів, що тепла атмосфера, живе спілкування з колегами, майстер-класи, робота в матеріалі, обговорення результатів – весь процес та позитивні враження залишаються добрими й продуктивними спогадами, які надихають митців на подальші творчі звершення. Також викладач відмітив, що надзвичайно цікавим був обмін досвідом із митцями факультету культури і мистецтв – деканом Миколою Левченком, викладачами – Ольгою Гоноболіною, Ганною Кашубою, Ольгою Гуляєвою, Станіславом Кураком, Дар’єю Поспєловою та студентською молоддю.

Майстер-клас «Технології ліплення і сучасного декоративного покриття як художньо-ужиткове рішення у декоруванні» провели фахівці центру народної творчості «Херсонський обласний центр народної творчості Департаменту реалізації гуманітарної політики» Валерій Ринденко та випускниця факультету культури і мистецтв Марина Ринденко. Художники зазначили: «Це саме той випадок, коли завдяки взаємодії якісної, перевіреної часом німецької технології і наукового художнього погляду протягом двох годин створюються дива і відкриваються нові творчі горизонти у дизайнерському оформленні інтер'єру».

Цього року студенти, викладачі та професійні художники протягом чотирьох днів, з 10 по 13 вересня, мали можливість працювати безпосередньо на березі Чорного моря, отримати цікаві поради та навички, поспілкуватися з друзями і колегами щодо розвитку мистецької освіти в Україні. Частина робіт з пленеру зараз експонується на терасі готелю «Bliss» у Залізному Порту. А усі роботи незабаром можна буде побачити у каталозі, що готує кафедра образотворчого мистецтва і дизайну.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів