На медичному факультеті відбулася посвята першокурсників

посвята, студенти, ХДУ
На наймолодшому факультеті Херсонського державного університету впроваджують нові традиції. Посвята у студенти – одна із них.

Першокурсників привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Для нас важливо, аби студенти отримали диплом, якому довіряють. Шлях лікаря – тернистий, але наш університет завжди готовий підтримати кожного!». Ректор подарував факультету інтерактивний хірургічний стіл, який стане невід’ємною частиною занять.

Долучилася до привітань і декан медичного факультету Наталія Шахман: «Мене також можна записати у першокурсники, адже я працюю лише з 1 вересня. Сподіваюся, що разом із своїми студентами наш факультет досягне найкращих результатів».

На заході також були присутні директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко та начальниця управління охорони здоров'я Херсонської міської ради Світлана Межерицька, які пообіцяли організувати студентам практику на клінічних базах міських закладів охорони здоров’я. Головний лікар області Віктор Короленко побажав студентам старанно навчатися та бути достойними представниками своєї професії, адже країні потрібні висококваліфіковані кадри.

Усього на медичному факультеті навчається 367 студентів, у цьому році на медичні спеціальності вступило 123 студенти, з них 5 студентів з тимчасово окупованої території АР Крим.

«Ми давно плідно співпрацюємо з медичним факультетом Херсонського державного університету та розвиваємо разом медичну освіту. Тож дякую студентам за те, що обрали медичну сферу, це стане справою всього життя, адже лікар – це назавжди! Успіхів у навчанні! Здоров’я та Божого благословення!», - зазначив Віктор Короленко.

Студенти старших курсів приєдналися до урочистої церемонії вручення першокурсникам білих халатів – одного з основних атрибутів лікаря.


Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів