Херсон очищують від сміття

Рожков, сміття, Нафтогавань
Три вантажівки сміття вивезли з житлового району Нафтогавані біля дитсадочка №15 у Херсоні.

З проханням прибрати стихійне звалище до представників команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Юрія Рожкова та Віктора Сухокобиліна звернулись місцеві жителі. Мовляв, сміття - нічийне і купа не припиняє рости!

"Роботи з наведення ладу виконано за рахунок самих же платників податків, тобто, із міського бюджету. Просто ми швидко відреагували на прохання херсонців депутатським зверненням до Корабельної райради і кошти виділили за призначенням», - пояснив Віктор Сухокобилін.

"Державних грошей не буває, бувають тільки кошти платників податків! - щоразу вторить відомий вислів Маргарет Тетчер підприємець Юрій Рожков.

Ми - господарі своєї землі, тож маємо піклуватися про добробут самостійно. І через раціональне використання власних прибутків, зокрема. Депутати повинні працювати щодня та якісно. Усі, а не вибірково! Викладатися так, як це роблять ініціативні представники команди Ігоря Колихаєва. Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!"

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів