У Генічеському районі вже порушують виборче законодавство

У Генічеському районі вже порушують виборче законодавство
На Херсонщині вибори лише на старті, але вже є кандидати, які порушують виборче законодавств ще до офіційного початку виборчої кампанії.

Як відомо, згідно діючого законодавства, 15-29 вересня територіальна виборча комісія прийматиме рішення про реєстрацію кандидатів і лише на наступний день після прийняття рішення про реєстрацію кандидатів — початок агітаційного процесу!

Але є особливо нетерплячі кандидати, які не чекають реєстрації, розпочинають незаконну агітацію, чим порушують норми законодавства – наприклад, можливий кандидат на голову Генічеської об’єднаної територіальної громади Віктор Плохушко вважає, що:

"Ні для кого не секрет, що я балотуюсь на посаду Голови Генічеської ОТГ. Ми вже провели перші зустрічі з небайдужими мешканцями до долі Генічеського району. Вчора (09 вересня!- ред.) ми зустрілися і обговорили проблеми 1 і 2 округу…"

Таким чином, дії пана Плохушка можна розцінювати, як незаконну агітацію і на це порушення виборчого законодавства відповідним чином мають реагувати правоохоронні органи.

P.S. Переглянути всі нормативні документи, що регулюють цьогорічні вибори, можна на сайті ЦВК за посиланням.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів