На Херсонщині пропонують проект з очищення річки Дніпро

дніпро, очищення, проект, депутат

Депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Віталій Гузенко відомий херсонцям тим, що у 2015 році власними силами удосконалив БРДМ для міліціонерів у зоні АТО. Тепер у Віталія Гузенка не менш амбітна та корисна ініціатива для містян. Депутат та волонтер, представник політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ" на Херсонщини пропонує відновити сміттєзбірники для очищення води у Дніпрі.

«Подумайте самі, ми прибираємо вулиці, а за добу з Дніпра у море несе близько 12 тон сміття. За останні десятиріччя ми були жахливими господарями свого міста. Навіть не перерахувати, що викидають у річку. Це і пластик, і деревина і побутові відходи... Я «ЗА МАЙБУТНЄ» з гарною екологією», - говорить Віталій Гузенко.

За словами херсонця, раніше очищенням Дніпра займався державний суднобудівний завод «Паллада», Херсонский суднобудівний завод, морський та річковий порт. Сьогодні ж техніка занепала. На ходу лише один сміттєзбірник. Віталій Гузенко пропонує відновити занепалу техніку, яка наразі на базі підприємства «Смарт Мерітайм Груп». Вартість ремонтних робіт орієнтовно складає 400 000 грн. Але це ніщо у порівнянні з тим, що лише за день сміттєочисник може зібрати близько 5 тон сміття.

«А головне, така техніка розрахована на прибережну зону, а значить зможе чистити берегову лінію на відстані всього 50 см від берега», - запевняє Віталій Гузенко.

Наше місто розташоване в дуже сприятливій локації. Недарма його засновники обрали саме його. "ЗА МАЙБУТНЄ" закликає врятувати те, що лишилося, поки ми ще можемо щось зробити!!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів