Студенти Херсонського держуніверситету вивчають права людини в медіа

конкурс, студенти, університет, змі, журналістика
Здобувачки освіти ІІ курсу факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету стали учасницями конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін».

Подібний конкурс проводиться в Україні вдруге. Він покликаний сприяти якісним змінам у журналістській освіті та стимулювати розвиток медіадіяльності на цінностях прав людини.

Організаторами виступили Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН в Україні.

До оргкомітету було надано 171 роботу, загалом – 267 авторів та авторок з 25 університетів та одного журналістського гуртка. До складу учасників увійшли й представниці Херсонського державного університету. Науковим наставником студенток виступив старший викладач кафедри української філології та журналістики Андрій Соломахін.

По завершенню усім учасникам було видано сертифікати про участь у конкурсі «Права людини в медіа: від розуміння до змін» та невеличкі рецензії до кожної роботи.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів