Херсонські нацгвардійці провели навчання з охорони в'язнів

націанальна гвардія, військова частина, варта
Сьогодні в Херсоні у військовій частині 3056 Національної гвардії відбулися заняття з начальниками та помічниками начальників варт з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних. Командири підрозділів та інструктори допомагали бійцям відпрацьовувати практичні навички з прийомів рукопашного бою, володіння штатною зброєю та організації бойової служби варт.

Як зазначив заступник командира військової частини зі служби капітан Олег Ліщишин, такі заняття потрібні не тільки новоприбулим гвардійцям, а й тим хто проходить службу не перший рік: "Таким чином бійці зможуть досягти більшої злагодженості дій. Також, це час, коли військовослужбовці можуть обмінятися досвідом та приділити увагу особистому професійному розвитку".

В рамках зборів, гвардійці повторили тактичні вправи та приділили час заняттям з порядку надання першої домедичної допомоги. Після відпрацювання практичних стрільб зі штатної зброї в тирі, військовослужбовці відвідали судові установи, де зазвичай і відбувається бойова служба варт. У приміщенні суду відпрацьовано конвоювання осіб взятих під варту до камер та залів де проводяться судові засідання.

Військова частина 3056 Національної гвардії України


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів