У Херсоні прилаштовуються проводити уроки на свіжому повітрі

Херсон, мати, Колихаєв
Це легко, якщо у школи є м'які татамі: команда Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» подбала про учнів молодших класів Херсонської школи № 25, подарувавши їм різнокольорові мати-пазли. І вже 1 вересня вчителі облаштовують новий навчальний куточок.

"Поки ще тепло, ми деякі уроки, як наприклад: малювання, музика, трудове навчання і природознавство будемо проводити на вулиці, у довільній формі, - поділилась директор школи Тетяна ЦУВАРЄВА.

- Чинне законодавство цього не забороняє, а навпаки, через епідемію, радить якомога частіше перебувати на свіжому повітрі! А також це - корисне урізноманітнення уроку. Діти завжди краще засвоюють матеріал в оригінальній подачі.

Щойно стане прохолодніше, занесемо наші татамі у спортивну залу і коридор - служитимуть комфортним утепленням! Вони мобільні і добре миються. Тим більше, що дезінфікуючими засобами та захисними масками команда Ігоря Колихаєва нас також забезпечила".

Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів