В Херсоні знайшли спосіб на 40% зменшити ризик інфікування школярів коронавірусом

школи, інфікування, кронавірус
Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%. На цьому сьогодні під час селекторної наради наголосив головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич.

“В усіх закладах освіти потрібно розвести початок уроків у різних класах на 10-15 хвилин. Тобто в дітей не має бути спільних перерв. Це буде складно, але це дасть змогу зменшити ризики захворювання в школах на 40%”, - розповів Юрій Ромаскевич.

У свою чергу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв підтримав цю ідею та зазначив, що потрібно вжити всіх необхідних заходів, аби максимально зменшити ризики захворювання на COVID-19 у школах Херсонщини.

“Я думаю, що в кожній школі можна зробити дві зміни, аби одночасно в приміщенні освітнього закладу не знаходилась велика кількість дітей. Потрібно мінімізувати контакти учнів для того, аби максимально зменшити ризики інфікування”, - наголосив очільник Херсонщини.

Також Юрій Гусєв дав доручення управлінню освіти і науки ОДА підготувати відповідний наказ для всіх освітніх закладів області.

Антон КОСТЮК, Прес-служба ОДА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів