Збори колективу ХДУ: звіт ректора та плани на новий навчальний рік

ХДУ, звіт, ректор
Вчора, 27 серпня у Херсонському державному університеті відбулася Конференція трудового колективу університету. У достатній для кворуму кількості на заході зібралися керівники адміністративної ланки навчального закладу, декани факультетів, члени Конференції.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський прозвітував про результати роботи Херсонського державного університету в 2019-2020 навчальному році.

«Херсонський державний університет впевнено рухається вперед. Від рейтингу до рейтингу заклад вищої освіти щоразу покращує свої позиції. Так, у ТОП-200 ХДУ піднявся на 42 сходинки (з 97 позиції на 55); UniRank – на 10 сходинок (з 61 місця на 51); Scopus – на 2 сходинки (з 84 позиції на 82); консолідований рейтинг – на 22 сходинки (з 97 місця на 75). Крім того, ми єдині на Херсонщині потрапили до сотні найпопулярніших вишів серед абітурієнтів. За кількістю поданих заяв ХДУ на 68 місці та – 75 місце по середньому результату ЗНО», – зазначив ректор.


Також у ході Конференції розглядалися питання затвердження Плану-регламенту роботи Херсонського державного університету на 2020-2021 навчальний рік.

За словами першого проректора Сергія Омельчука, з вересня двотижневі плани роботи, які формувалися загальним відділом, буде переведено в електронний формат в аспекті календаря подій і підв’язано до корпоративної пошти кожного науково-педагогічного працівника університету. «Це один із шляхів переходу до електронного документообігу, який є обов’язковим згідно з Постановою Кабінету Міністрів», - зазначив перший проректор ХДУ.

Крім того, конференція рекомендувала нагородити почесною відзнакою «Золота медаль Херсонського державного університету» радника ректора Юрія Івановича Бєляєва; почесною відзнакою «Срібна медаль Херсонського державного університету» професора Володимира Григоровича Чуприну та доцента Якова Давидовича Плоткіна.

Почесні відзнаки будуть вручені під час урочистостей з нагоди 103-ї річниці від дня заснування Херсонського державного університету.

Голова профспілкового комітету співробітників ХДУ Ігор Головченко запропонував внести зміни та доповнення до Колективного договору між ректором та профкомом співробітників Херсонського державного університету на 2016-2020 роки. Віднині будуть преміюватися не лише професорсько-викладацький склад університету, а й технічні працівники закладу.

Учасники Конференції проголосували за внесення змін до складу делегатів Конференції трудового колективу Херсонського державного університету та складу Вченої ради ХДУ.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів