Херсонський держунiверситет об'єднає освітян з усієї Херсонщини

ХДУ, освітяни, конференція
Сьогодні, 26 серпня на базі Херсонського державного університету відбудеться щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини.

У заході візьмуть участь керівництво області, представники місцевого самоврядування, керівники управлінь та відділів освіти районів і територіальних громад.

Організатори конференції – управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонський державний університет.

Завідувачка Центру післядипломної освіти ХДУ Маргарита Климович, яка безпосередньо опікується цим заходом, запевняє: «Нашому освітньому закладу є що продемонструвати та запропонувати освітянам. Це і сучасна матеріально-технічна база і потужний професорсько-викладацький склад. Ми готові ділитися власним досвідом та напрацюваннями з вчителями закладів загальної та середньої освіти».

Офіційна частина заходу проходитиме у паркові зоні університету. А на факультетах педагоги закладів загальної середньої освіти області зможуть взяти участь у дискусійних локаціях за окремими галузями. Зокрема, це початкова школа, дошкільна освіта; інклюзивна освіта; хімія; біологія, географія; фізика, математика, інформатика; українська мова; англійська мова; історія України, правознавство; фізична культура; предмети мистецького циклу; виховна робота; практична психологія.

За словами Маргарити Климович, спікери окреслять основні тенденції освітнього процесу, розкажуть як підвищити якісний показник знань з певного предмета та змотивувати учня до навчання.

Також у рамках конференції, освітяни зможуть ознайомитися з інфраструктурою Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів