Олександр Співаковський: Разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності України

Свято, привітання, Співаковський
В цьому переконаний ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:

- Цьогоріч ми святкуємо 29-ту річницю Незалежності України! Цей день - результат тривалої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Він передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Ми пам’ятаємо і пишаємося тим, що кожного дня творимо історію могутньої держави.

Історично склалося так, що ми знову виборюємо право жити вільними. Кращі сини і доньки країни взяли до рук зброю, щоб захистити суверенітет і цілісність держави. Ми низько схиляємо голови перед їх мужністю і героїзмом, а імена тих, хто віддав своє життя, завжди будуть у нашій пам’яті. Тому у цей святковий день закликаю згадати кожного з них, віддати їм честь і шану.

Так, перед нами стоять важкі завдання, але сила українців - в єднанні. Я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності України.

Тож давайте з нагоди найважливішого свята нашої країни щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас та зміцнює державу! Нехай у вас завжди все буде добре: вдома тепло та затишно, на столі – смачно та красиво, у кар’єрі – успішно та цікаво! Зі святом, дорогі друзі!!!
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів