Херсонщина святкує День Незалежності

день незалежності, мітинг, гусєв
Урочистий мітинг до 29 річниці Незалежності «Ми різні, але єдині» відбувся у обласному центрі на площі біля ККЗ «Ювілейний». Очільник Херсонщини Юрій Гусєв звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав нашій державі перемог і миру.

«Незалежність українці виборювали протягом століть, а 24 серпня 1991 року збулась мрія мільйонів – Україна стала на шлях самостійної, вільної, демократичної та правової держави. Кожен з нас – невід’ємна її частина, адже від наших вчинків і відповідальності залежить майбутнє рідної землі», – наголосив Юрій Гусєв.

Наше єднання і наша сила – в різноманітті і толерантності. Саме тому на Херсонщині мирно співіснують представники різних національностей, пізнаючи і доповнюючи культурне життя один одного. З нагоди Дня Незалежності творчі колективи та представники національних товариств області подарували присутнім цікаву та змістовну концертну програму, яка ще раз підтвердила цінність кожного в загальному прагненні до щасливого майбутнього нашої країни.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів