Віталій Булюк: Місце України - серед високорозвинених держав світу

Свято, привітання, Булюк
Заступник голови Херсонської обласної ради, лідер партії «Наш край» у Херсонській області Віталій Булюк привітав земляків із Днем Незалежності України:

- Ми, українці, як народ гартувалися віки, але по-справжньому власну незалежну державу будуємо лише нині – будуємо нелегко, але вперто.

На нас продовжують відпрацьовувати різні технології, нас ділять на Схід і Захід, наша економіка має невисокий ВВП, нас умовляють повірити, що ми можемо бути лише аграрною країною. Але ж із нашим потенціалом, місце нашої України серед високорозвинених держав світу!

Доля нам визначила країну, багату людьми і ресурсами і, в тому, що сьогодні маємо біду в державі, винити можемо тільки себе – недогледіли, не тим повірили, не зуміли справитися із ситуацією.

Та усі ми, хто бачить своє майбутнє у нашій країні, нікуди не ділися – при нас наш досвід, ми знаємо як піднімати економіку, ми вміємо працювати і дружити один із одним. Тож і змінити все на краще можемо лише згуртувавшись і поважаючи думку один одного – про це говорить наша життєва школа.

Терпіння і єдності нам на цьому шляху, задля миру в Україні, задля затишку і благополуччя в кожній нашій домівці!

З повагою Віталій БУЛЮК,
заступник голови Херсонської обласної ради,
лідер партії «Наш край» у Херсонській області
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів