До Херсонського держуніверситету завітав посол Польщі

ХДУ, гість, Польша
Вчора, 22 серпня, у рамках робочого візиту в наш регіон, до Херсонського державного університету завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі.

Почесний польський гість ознайомився з інфраструктурою нашого освітнього закладу – Науковою бібліотекою, басейном, спортивним майданчиком та інноваційною лабораторією педагогічного факультету.

Також у ході візиту до Херсонського державного університету Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі зустрівся з ректором ХДУ Олександром Співаковським, проректорами, деканами факультетів та професорсько-викладацьким складом. Під час зустрічі пана Ціхоцкі з керівництвом університету, обговорювалися перспективи подальшої співпраці.

За словами пана Ціхоцкі, йому було дуже цікаво відвідати Херсонський державний університет. Адже ХДУ має багатолітній досвід співпраці з польськими вишами: «Університет мене вразив. Цікаво, що заклад має свою історію та усталені багатолітні традиції. Однак, в той же час, активно розвивається та рухається вперед.

Тож, я сподіваюся, що Херсонський державний університет має всі критерії та параметри для того, аби бути солідним партнером для університетів Польщі й інших країн Європейського Союзу», – прокоментував Бартош Ціхоцкі.

Під час прогулянки парковим містечком університету пан Ціхоцкі поспілкувався зі студентами, які навчаються у польських вишах за програмою «Подвійний диплом». Молодь поділилася враженнями та досвідом навчання.

Адже наш освітній заклад багато років співпрацює з такими польськими університетами як Поморська академія в м.Слупськ, Державний Східноєвропейський університет в Перемишлі, Університет ім.Адама Міцкевича в м.Познань, Академія ім.Яна Длугоша (м.Ченстохова), Полонійна академія в м.Ченстахова, Малопольська школа публічного адміністрування (Краківський економічний університет), Вища школа туризму і готельного бізнесу в Гданську, Варшавський університет, Вища економічна школа в м.Бидгощ та Вища лінгвістична школа в м.Ченстахова.

Тож завдяки цій програмі студенти мають унікальну можливість отримати не тільки диплом ХДУ, а й польського ЗВО. Професорсько-викладацький склад університету систематично бере участь у наукових заходах та проходить стажування у найкращих освітніх закладах Польщі.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що наш університет тримає вектор на співпрацю та взаємодію у сфері освіти та науки з ЗВО Європи: «Один з пріоритетів Херсонського державного університету – налагодження нових зав’язків із закордонними університетами. Адже мобільність студентів та викладачів ХДУ – це один із стратегічних аспектів розвитку нашого освітнього закладу», – наголошує Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

За матеріалами прес-центру ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів