Херсонська фiлармонiя стане академiчною?

Херсон, фiлармонiя, академiя
У Херсоні вже є академічний музично-драматичний театр, а тепер академічною може стати й філармонія. За звернення про надання їй почесного статусу до Міністерства культури та інформаційної політики України вже проголосували депутати Херсонської облради, повідомляє Голос України.

Утім, навіть під час обговорення ініціативи вони не змогли навести переконливі аргументи – завдяки яким саме досягненням філармонія може претендувати на "академічність".

Єдине, про що згадали, так про можливість завдяки цьому підняти зарплати колективу установи – вони зараз на рівні "мінімалки". Хоча прості херсонці від такої "доброчинності" не в захваті.

Вони нагадують, що основне приміщення філармонії на вулиці Горького, де відбувалися концерти, пожежа пошкодила ще чверть століття тому, а гроші на його ремонт досі не знайшли.

Тож репетиції відбуваються в підвалі іншої будівлі філармонії, а концерти – у залі музичного училища. І набута "академічність" нічого в цьому на краще не змінить.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів