Вітчизняні киномитці підшукують локації для зйомок на Херсонщині

асканія-нова, продюсери. режисери, кіновиробники, заповідник
Українські кіновиробники минулого тижня завітали до Херсонської області, щоб ознайомитися з яскравими локаціями області, придатними для проведення зйомок. Побували учасники візиту й у біосферному заповіднику «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна.

Біосферний заповідник – справжня окраса півдня України, туристична перлина, аналогів якій не знайдеш у всьому світі. Унікальний природно-аграрний комплекс було створено Фрідріхом Едуардовичем Фальц-Фейном у його приватному маєтку наприкінці ХІХ століття. Нетипова ідея сумістити збереження унікальної природи херсонських степів, створення дендрологічного, зоологічного парків та запуск продуктивного сільськогосподарського виробництва була реалізована з великим завзяттям та любов’ю до Таврійського краю.

У наш час на території заповідника в природному середовищі існування проживають близько 2 тисяч видів тварин, тут ростуть понад 520 видів вищих рослин. В «Асканії-Нова» живуть не менше 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних і плазунів, 18 видів ссавців, у різні пори року пролітає більше 270 видів птахів, з яких 107 видів залишаються на гніздування. Крім того, тут зростає 478 видів вищих рослин. Деякі види рослин та тварин занесені в Червону книгу України.

Нагадаємо, продюсери та режисери відомих українських компаній ««Національна кінематика України»,«Star Media», Студія «Квартал 95», «Mainstream продакшн», «Film.UA Group» відправилися у дводенну подорож Херсонщиною, щоб на власні очі побачити дивовижні місця, які варто показати українському та іноземному глядачу. Візит кіновиробників було організовано Херсонською обласною державною адміністрацією у кооперації з Державним агентством України з питань кіно.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів