У Херсоні обговорили компетентність майбутніх чиновників (фото)

У Херсоні обговорили компетентність майбутніх чиновників (фото)

Ми знаходимось на порозі місцевих виборів, які можуть докорінно змінити склад місцевих органів управління та депутаські команди різноманітних рад. Професійні якості обговорюються в усіх партійних структурах Херсонщини. Не є виключенням и місцева херсонська партія “Нам тут жити!”. Для них зустрічі з обговорення міської проблематики є своєрідним праймерізом компетентності людей.

Зокрема на офіційній сторінці партії повідомляється:

“Команда Ігоря Колихаєва формується на комунікаційних майданчиках і зустрічах, де кожен показує своє бачення розвитку міста. З кожним днем приєднується до нас все більше експертів з різних сфер: підприємці, медики, освітяни, діячі культури, спортсмени. Це однодумці та активні жителі Херсона, які розуміються на проблемах міста, знають, як їх вирішувати і готові це робити.

Сьогоднішня зустріч ще раз показала, нам довіряють. Коли ми ставимо завдання змінити Херсон, то це не популізм. Є чіткі кроки, як цього можна досягнути і вони увійдуть в програму мера.

Бажаєте змін? Приєднуйтесь!”.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів