У Херсоні обговорили компетентність майбутніх чиновників (фото)

чиновники, компетентність, команда, колихаєв

Ми знаходимось на порозі місцевих виборів, які можуть докорінно змінити склад місцевих органів управління та депутаські команди різноманітних рад. Професійні якості обговорюються в усіх партійних структурах Херсонщини. Не є виключенням и місцева херсонська партія “Нам тут жити!”. Для них зустрічі з обговорення міської проблематики є своєрідним праймерізом компетентності людей.

Зокрема на офіційній сторінці партії повідомляється:

“Команда Ігоря Колихаєва формується на комунікаційних майданчиках і зустрічах, де кожен показує своє бачення розвитку міста. З кожним днем приєднується до нас все більше експертів з різних сфер: підприємці, медики, освітяни, діячі культури, спортсмени. Це однодумці та активні жителі Херсона, які розуміються на проблемах міста, знають, як їх вирішувати і готові це робити.

Сьогоднішня зустріч ще раз показала, нам довіряють. Коли ми ставимо завдання змінити Херсон, то це не популізм. Є чіткі кроки, як цього можна досягнути і вони увійдуть в програму мера.

Бажаєте змін? Приєднуйтесь!”.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів