Військовослужбовці-строковики поповнили лави херсонських прикордонників

прикордонники, строковики, попвнення
Сьогодні до Херсонського прикордонного загону прибули нові військовослужбовців строкової служби. Усі вони пройшли навчання в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, і тепер будуть направлені у підрозділи охорони кордону.

Напутні слова новоприбулим військовослужбовцям висловив начальник прикордонного загону Юрій Чернов та Голова ветеранської організації Азово-Чорноморського регіонального управління капітан першого рангу Василь Перерва, а військовий капелан загону ієромонах Серафим благословив юнаків на обраний ними шлях.

Військовослужбовцям строкової служби у прикордонному відомстві приділяється особлива увага, з ними постійно працюють офіцери-наставники та у разі необхідності кваліфіковані психологи. В підрозділах прикордонники вже готові до прийняття молодого поповнення.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів