В Херсоні для дітей з селища Текстильників встановили дерев'яний будинок з гіркою

будиничок, текстильників, колихаєв, гірка
Дерев'яний будиночок з гіркою - мрія кожної дитини. На прохання громади селища Текстильників, команда Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!" звела такий для місцевої малечі.

Представник команди Юрій Рожков переконаний: "Чим більше ігрових майданчиків буде у дворах, тим здоровішими ростимуть діти і дружнішими ставатимуть сусіди!"

Цілком розділяють добрі наміри меценатів й активні жителі Текстильного. Дмитро Сусак сьогодні допомагав міцно закріпити будиночок. Чоловік розповів, що тут, біля футбольного стадіону щодня збирається близько 60 дітей. Для них батьки і просили у керівництва Дніпровської районної ради м. Херсона дерев'яну споруду, але, через карантинні перепони, громаді відмовили. Та діти ростуть і в період карантину! Щодня, щохвилини хочуть бігати, кататися і гратися. Тому команда Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" із задоволенням здійснила дитячі мрії!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів