На Херсонщині нові жертви коронавірусної епідемії

На Херсонщині нові жертви коронавірусної епідемії
Після відносного благополуччя попередніх місяців «зелена» Херсонщина ризикує потрапити до жовтої або навіть червоної зони через загрозливе зростання захворюваності на COVID-19.

У обласній інфекційній лікарні із цим діагнозом зазвичай перебували по шість-десять пацієнтів, а тепер їх три десятки, причому четверо – у реанімації. Щодня із підозрою на коронавірус до лікарень доправляють по два-п'ять нових пацієнтів, і в багатьох ПЛР-тести дають позитивний результат. У регіоні лабораторно підтверджений 301 випадок зараження коронавірусом, а кількість зайнятих хворими ліжок у медичних стаціонарах перевищила сім відсотків від загальної їх кількості. До того ж, ще й число летальних випадків зросло з трьох до шести.

Головний експерт-інфекціоніст краю Сергій Панкратов переконаний, що епідемія триває, бо земляки занадто розслабилися: багато хто припинив носити маски й дотримуватися соціальної дистанції у транспорті й громадських місцях. На додачу морські курорти Херсонщини нині відвідують десятки тисяч відпочивальників, у тому числі з таких неблагополучних на коронавірус регіонів, як Київщина, Львівщина, Волинь, Закарпаття.

У оздоровницях Арабатської стрілки й Залізного Порту маємо вже два випадки зараження коронавірусом. І вони можуть бути далеко не останніми: адже курортники також ходять без масок, відвідують дискотеки й нічні клуби, збираючись там у щільні натовпи. А на пляжах і поготів трохи не в штабелі вкладаються – де вже там дистанцію тримати!


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів