"Слуга Народу" готує важливий для херсонців законопроект

Херсон, територія, Кузьмін
На сьогоднішній день більшість ОСББ у Херсоні мають бажання стати повноцінними власниками прибудинкової території, що дасть змогу ефективно захищати її від небажаних забудовників, здійснювати власну господарську діяльність, запобігати виникненню конфлікту з мешканцями прилеглих будинків тощо.

Але чинне законодавство не передбачає реалістичного механізму оформлення мешканцями багатоквартирних житлових будинків у власність або постійне користування прибудинкової території.

Експерт з питань ЖКХ Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій Кузьмін не залишився осторонь цієї проблеми. Він створив розробки та пропозиції нардепу Павлу Павлішу щодо змін у діюче законодавство.

Мета — врегулювати процедури оформлення права власності або постійного користування на прибудинкову територію. Наразі готується відповідний законопроект, - повідомили у Команді Зеленського у Херсоні та Криму.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів