На Херсонщині міграційники приділяють інвалідам особливу увагу

паспорт, інвалідність, міграція
Якісне надання адміністративних послуг громадянам - основний пріоритет міграційної служби області, тож працівники Управління ДМС України в Херсонській області з особливою увагою відносяться до кожного відвідувача.

Так, до Великоолександрівського районного сектору звернулась людина з інвалідністю. Громадянин виявив бажання обміняти паспорт громадянина України старого зразка на сучасний біометричний документ у вигляді ID-картки у зв’язку із досягненням 25-річчя. Керівник територіального підрозділу Вікторія Семержій особисто прийняла участь в наданні адміністративної послуги. Вона допомогла правильно розташувати пальці рук для проведення верифікації відбитків, а також сфотографуватися. В свою чергу відвідувач подякував працівникам за якість та швидкість надання адміністративної послуги.

Якщо ви бажаєте отримати сучасний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, вас чекають у територіальних підрозділах УДМС в Херсонській області.

Головне управління ДМС у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів