Хто може виїхати з Херсонщини до окупованого півострову

Херсонщина, пропускні пункти, Крим
У минулу суботу, 8 серпня на позачерговому засіданні Кабміну прийнято рішення про зміну роботи контрольно-пропускних пунктів на адмінмежі Херсонщини з тимчасово окупованими Кримом, що зумовлено запобіганням поширення на території України вірусу COVID-19.

Пропуск через КПВВ на Херсонщині буде дозволений лише для українців і членів їх сімей:

- місце проживання яких зареєстровано в Криму, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна – на в’їзд;

- місце проживання яких зареєстровано за межами Криму, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома»;

- осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів чи в зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ і гуманітарних місій, які виїжджають з тимчасово окупованої території Криму.

Виїзд з Криму інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції.

Виїзд і в’їзд до Криму для українців при наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Держприкордонслужби за погодженням з Мінреінтеграціі.
За матеріалами "ІРС-Херсон"
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів