Ростимо маленьких херсонців разом

Херсон, подарунок, Колихаєв
Представники команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» вручили Херсонському яслам-садку № 21 нову пральну машину.

"Дуже доречний подарунок, меценати нас просто врятували! - зізналась директор садочка Ганна Савун, - бо на момент відкриття дошкільних закладів, після карантину, ми опинилися без можливості прати білизну: рушнички та постіль 150 діток. Наша радянська машинка вкотре зламалась і її капітальний ремонт обійшовся б за ціною нової, та й деталей таких зараз не знайти... Тому ми звернулись до представників команди "Нам тут жити" за допомогою.

Співпрацюємо з ними не вперше. Зокрема, нещодавно отримували засоби індивідуального захисту, антисептики. Тому з повагою і радістю вручили подяку команді Ігоря Колихаєва "Нам тут жити"!

Щиро вдячні за те, що можемо розраховувати на підтримку й, завдяки благодійникам, дотримуватись всіх санітарно-гігієнічних вимог. Для дитячого садочка це - надважливо! Безпека і здоров'я наших вихованців завжди на першому місці. Ростимо маленьких херсонців разом, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів