Очільник Херсонщини пообіцяв зробити адмінпослуги доступними для пересічних громадян

Очільник Херсонщини пообіцяв зробити адмінпослуги доступними для пересічних громадян
На цьому сьогодні наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час Форуму адміністративних послуг, мета проведення якого - напрацювання рекомендацій, що допоможуть удосконалити систему надання адмінпослуг у Херсонській області.

«Для Херсонщини реформа надання адміністративних послуг є важливою та пріоритетною. Сьогоднішня дискусія допоможе сформувати дорожню карту трансформації надання адмінпослуг в області. Я переконаний, що наша область може й має стати лідером у цій сфері. Тож чекаю від вас цікавих та змістовних пропозицій», - зазначив очільник Херсонщини.

В рамках заходу представники Міністерства цифрової трансформації України ознайомлять ОТГ та райони Херсонщини з кращими прикладами впровадження системи надання якісних адміністративних послуг.

Додамо, що учасники Форуму мають обговорити наступні питання:
  • досягнення та проблеми реформування системи надання адміністративних послуг в Україні;
  • досвід організації діяльності системи надання адміністративних послуг в ОТГ Херсонщини;
  • застосування Smart-технологій та програм в процесі надання адміністративних послуг, питання прозорості та підзвітності у взаємодії держави та громадянина;
  • реєстр громади як основа успішності процесу надання адміністративних послуг мешканцям громади;
  • практика ефективного використання «мобільних кейсів» як засобу забезпечення принципів доступності та справедливості при наданні адміністративних послуг населенню;
  • Всеукраїнська асоціація ЦНАПів – представництво, взаємодія та обмін досвідом.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів