Для перельотів з Херсонського аеропорту потрібний страховий поліс від COVID-19

поліс, COVID-19, прикордонники
З 02 серпня 2020 року в пункті пропуску для авіаційного сполучення «Херсон» прикордонники відновили оформлення пасажирів міжнародного рейсу Херсон – Стамбул - Херсон. Для поїздки до Туреччини громадяни України повинні мати при собі паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт громадянина України у вигляді ID — картки та страховий поліс на COVID 19. Туреччина на сьогоднішній день входить до «Зеленої зони», тому особи, які прибувають зі Стамбулу на двотижневу самоізоляцію не відправляються.

Вже з 09 серпня очікується відновлення рейсу на Болгарію, яка наразі перебуває у «Червоній зоні», тому усім пасажирам рейсу Бургас-Херсн необхідно буде пройти двотижневу самоізоляцію та встановити мобільний додаток «Дій вдома».

Нагадуємо, що іноземці та особи без громадянства, які прямують на територію України повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування виданий страховою, який покриває витрати пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацію та діє на строк перебування в Україні.

Помічник начальника Херсонського прикордонного
загону - начальник прес-служби Іван Шевцов

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів