Віталій Булюк: Відновлення авіасполучення потрібно для розвитку економіки Херсонщини

Булюк, авіасполучення, економіка
Сьогодні, 2 серпня, після початку карантину повітряні ворота для Херсона знову відкрила Туреччина, - повідомив заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк:

- З 1 серпня Україна оновила список "зелених" і "червоних" держав. До першого списку увійшла і Туреччина.

Аби Turkish Airlines відновили польоти до Херсонщини, нам довелося прикласти чимало зусиль - ми разом доводили, вели перемовини, готували інфраструктуру аеропорту, згідно з карантинними стандартами безпеки, адже турецька сторона не горіла бажанням летіти в Україну, яка має "строкату" карту через коронавірус.

Але ми таки довели нашу спроможність працювати і відповідати міжнародним нормам. Відверто, відновлення рейсу потрібно більше Херсонщині - ми маємо активізувати бізнес наскільки це можливо в умовах ізоляції, аби наша економіка працювала.

Міжнародний авіарейс Стамбул-Херсон сьогодні о 8.20 приземлився в Херсонському аеропорту. М'яку посадку літака ми, за льотними традиціями, зустрічали "водяною" аркою на честь відновлення рейсу.

Усього зі Стамбулу прилетіло близько 130 пасажирів - це представники турецького і українського бізнесу і ті, хто відпочивав на турецьких курортах. Транзитним пасажирам, які летять через Туреччину, доведеться бути готовими до 2-тижневого карантину.

Через годину після прильоту літак з новими пасажирами на борту взяв курс назад до Стамбула. Поки турецький борт приземлятиметься в нашому аеропорту 2 рази на тиждень, - наголосив Віталій БУЛЮК.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів