Телевізор для захисників Вітчизни

НТЖ, подарунок, свято
До дня повітряних сил ЗСУ, в урочистій обстановці представники команди Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" вручили телевізор військовослужбовцям ВЧ А1836.

"Незабаром планується залучення одного з підрозділів нашої військової частини до участі в Операції Об'єднаних Сил. Разом із захисниками на передову відправимо і телевізор, встановимо його у місці відпочинку особового складу.

Адже, моральне розвантаження військових у напружений період збройного конфлікту має суттєве значення! Вдячні Ігорю Колихаєву, зокрема, представнику його команди "Нам тут жити" Юрію Рожкову за підтримку!" - розповів підполковник, заступник командира військової частини А1836 з морально-психологічного забезпечення Микола Багно.

Військова частина А1836 - єдина на Херсонщині, що стосується повітряних сил. Завдання зенітно-ракетної бригади - прикриття державного кордону від нападу з неба. З 2014 р. наші військові сумлінно несуть бойове чергування, ризикуючи власним життям і здоров'ям, щоб ми жили у мирі, під сяючим сонцем і мирним небом!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів