В Олешківській райраді працюють депутатські комісії

Олешки, райрада, комісії
Вчора, 30 липня, у ході підготовки до 51-ї сесії районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання.

Взяли участь у даному заході члени комісії: Тетяна Іващенко, Людмила Шелудько, Іван Сухацький, Олександр Аверін, очільник районного депутатського корпусу Павло Потоцький, а також заступник голови районної державної адміністрації Олег Баранов, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації Майя Карпеш, Світлана Філіпова, Олександр Зарівний, Андрій Павич, директор КЗ «Олешківська ЦРЛ» Олег Попенко, директор КНП «Олешківського ЦПМСД» Світлана Сердюкова, доповідачі порядку денного, редактор районної газети «Вісник Олешшя» Анатолій Полуфакін. Вела засідання голова постійної комісії Тетяна Іващенко.
На початку засідання члени постійної комісії обрали Івана Сухацького заступником голови комісії. Потім депутати обговорили й опрацювали питання: про підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за І півріччя 2020 року, про внесення змін до рішення XLVII позачергової сесії районної ради VII скликання від 17 грудня 2019 року №827«Про районний бюджет Олешківського району на 2020 рік».

За результатами заходу всі проекти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на засіданні президії й 51-ї сесії Олешківської районної ради.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів