Херсон повинен бути чистим та доглянутим

Херсон, подарунок, Рожков
У Херсоні чиста, доглянута, обкошена територія дитячого закладу - це не лише краса, а й безпека. Передусім, для малечі. Бо нам тут жити!

Щоб подвір'я 41 садочка завжди було охайним, команда "Нам тут жити" подарувала адміністрації газонокосарку.

Директор садочка Надія Кирпиченко підкреслила користь цього інструмента: "Коли трава коротко підстрижена, значно знижується ризик зустріти кліща. У сухостої ховаються не лише небезпечні комахи, а й собаки, що перескакують через наш слабенький паркан... Тож, ми регулярно проводимо покіс.

Територія двору - досить велика, розрахована на 12 повних груп. А ще маємо футбольне поле, де працюємо з дітьми, відповідно до розробленої й затвердженої освітньої програми. Тут без газонокосарки ніяк не обійтися, а наша старенька, на жаль, не пережила останньої поломки. Проте, тепер ми не хвилюємось і вдячні підтримці друзів з команди "Нам тут жити" за гарний подарунок для підтримки благоустрою території нашого дошкільного закладу! Просто зараз, за графіком, триває покіс газонів і у нас комфортно та безпечно!"
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів