Віталій Булюк: Нам ще вчитися і вчитися мудрості у наших далекоглядних предків

Русь, хрещення, Булюк
Візьмемо подію давніх-давен, річницю якої ми відзначаємо сьогодні - День хрещення Київської Русі - України, якраз у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.

Історики вважають його покровителем нашої державності за те, що він зібрав українські землі навколо Києва, похрестивши їх і таким чином об'єднавши воєдино. За свідченнями істориків тоді ця подія не всіма сприймалася однозначно.

Утім, вона і сьогодні викликає певне напруження у суспільстві, яке не має одностайності у ряді питаннях. За відомою від Нестора-літописця інформацією, у свій час Володимир також стояв перед вибором, коли обирав віру для свого народу. Тоді князь "варварської країни" віддав перевагу тій, що ввела Україну до кола цивілізованих країн.

Ми свій вибір робимо щодня — своїми думками, своїми намірами й своїми справами. Кажу вам і кажу собі, якщо цей вибір стосується не лише особистого, давайте пам'ятати звідки початок у нашого коріння, - закликає Віталій БУЛЮК.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів