На Херсонщині зарплати працівникам райдержадміністрацій йдуть на доплати чиновників ХОДА

Генічеськ, райрада, зарплати
Про це на сесії Генічеської районної ради довів до відома депутатам голова райради Андрій Євстратов, посилаючись на відповіді Міністерства фінансів та Херсонської облдержадміністрації, отримані на звернення щодо коштів на зарплату для працівників райдержадміністрації.

Нагадаємо, Генічеська РДА звернулася до райради з проханням виділити кошти на виплату заробітної плати для своїх працівників з місцевого бюджету. Районні депутати відмовили, але прийняли звернення до державних органів влади з проханням забезпечити заробітною платою працівників райдержадміністрації.

Згідно листа від Міністерства фінансів Херсонська обласна адміністрація, яка розподіляє кошти на райдержадміністрації, отримала 28,7 млн гривень на збільшення видатків на оплату праці. При тому, що районним адміністраціям було потрібно 15 млн грн.

Але 6,7 млн грн пішли на виплату надбавок стимулюючого характеру і премій за січень – травень працівникам облжержадміністрації. А ще 16 млн гривень планується спрямувати на зазначенні виплати у червні – грудні.

Тобто кошти є, вони закумульовані у облдержадміністрації. І замість того, щоб їх перенаправити на обов’язкові виплати районним адміністраціям, ХОДА залишила їх у себе і запланувала собі на премії і надбавки”, – зробив висновок Андрій Євстратов, під гул невдоволення районних депутатів.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон