У Херсонському держніверситеті піклуються про абітурієнтів заздалегідь

ХДУ, абітурієнти, випускники
Для цього при Херсонському державному університеті працює Центр довузівської підготовки. Центр пропонує учням 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, студентам коледжів, училищ та випускникам навчальних закладів:

– підготовку до ЗНО з усіх предметів;
– підготовку до складання творчих конкурсів з фізичної культури, музики, образотворчого мистецтва, хореографії та журналістики.

До того ж, заняття з підготовки до вступу у ЗВО України для учнів ЦДП проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі ХДУ. Майбутнім абітурієнтам надаються усі умови для навчання, навіть є можливість поселення у гуртожитках за доступними цінами на період занять.

Минулого навчального року у Центрі навчалися понад 350 майбутніх студентів. До того ж, тут ви зможете підвищити свій освітній рівень, а також адаптуватися до навчання у закладах вищої освіти. Навіть карантин не вплинув на якість та доступність викладання. Центр довузівської підготовки, так само як і Херсонський державний університет, швидко адаптувався до нових умов та успішно працював на платформі ZOOM.

Керівниця Центру довузівської підготовки Олена Борідько зазначила: «Усім охочим долучитися до навчання ми гарантуємо якісні освітні послуги та індивідуальний підхід. У Центрі довузівської підготовки ХДУ учні потрапляють у надійні руки професіоналів, які готують майбутніх вступників вже багато років поспіль».

Студентка ІІ курсу факультету біології, географії та екології ХДУ Дарина Семенченко, у минулому випускниця цього Центру, поділилася враженнями від навчання: «Я зробила правильний вибір, вступивши до Центру довузівської підготовки, адже крім якісної підготовки я отримала додаткові бали. Це дозволило мені вступити на бюджетну форму навчання».

Початок занять у Центрі довузівської підготовки – 1 вересня. Впродовж семестру триває донабір у групи.

Приймальна комісія знаходиться у головному корпусі ХДУ, перший поверх, кабінет 117.

Прийом документів з 3 серпня 2020 року, з 08.30 до 16.00.

Детальна інформація за телефоном: +380 99 718 29 07 – Олена Володимирівна; +380 67 131 76 41 – Ірина Петрівна; +380 50 876 46 03 – Олена Анатоліївна.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон