Студентка ХДУ стала учасницею Хабу медіа мобільності

студенти, ХДУ, ХАБ
Студенти та викладачі Херсонського державного університету завжди відзначалися неабиякою жагою до знань і практики. Вони ніколи не втрачають можливість підвищити рівень своїх навичок. Студентка ІІ курсу факультету української й іноземної філології та журналістики Дар’я Котєльнікова стала учасницею 17 сесії Хабу медіа мобільності.

Наразі Дар’я проходить 2-тижневе стажування у Києві на 24 каналі, яке відбувається в рамках проєкту від ГО Фундація суспільність. Програма фінансується донорською агенцією USAID.

Для того, щоб потрапити на стажування, дівчині довелося пройти два етапи конкурсного відбору. Першим було написання мотиваційного листа та створення CV (Curriculum Vitae – збірний документ, в якому необхідно було вказати всі стадії свого навчання і роботи). У другому етапі – за добу зняти відео з останньою цікавою новиною міста.

«Я сиділа у кав'ярні, коли прийшов лист, що мені вдалося потрапити у Хаб. Як виявилося згодом, конкурс був шаленим: 25 осіб на одне місце. Я була шокована, адже недооцінювала себе», – прокоментувала студентка.

20 стажерів з усієї країни щоденно ходять до редакцій та виконують різноманітну журналістську роботу. Дар’ї вдалося познайомитись з великою кількістю цікавих людей. Зокрема, з головною редакторкою «Української правди» Севіль Мусаєвою та багатьма іншими видатними журналістами України.

«Перше, що ми отримаємо по завершенню стажування, – безцінний досвід роботи у великих редакціях і розуміння як працює вся журналістська «кухня». Також залишаться зв'язки та рекомендації від редакторів. І, звичайно, сертифікати, які видадуть згодом», – розповіла Дар’я Котєльнікова.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів