У Херсонi козак Мамай музей врятував

музей, Козак Мамай, ремонт
Десять років працівники літературного музею Херсона просили обласну раду виділити бюджетні кошти на ремонт вкрай обідраного фасаду історичної будівлі на проспекті Ушакова, що її займає музей.

І чиновники ніби не відмовляли, тільки щоразу для грошей знаходилися актуальніші статті витрат, а музейників ще і ще просили почекати. Зрештою, чекати їм набридло. Але зрозумівши, що прохання й скарги не діють, вони знайшли креативніший спосіб впливу на розпорядників скарбнички громади.

Задля цього на фасаді будівлі почепили великий художній плакат із зображенням козака Мамая та майже пісенним "натяком" на непоказний зовнішній вигляд пам'ятки архітектури (на знімку).

І знаєте, подіяло: козак Мамай таки музей врятував. Цьогоріч присоромлене керівництво облради разом із депутатами нарешті виділили потрібні 2,3 мільйона гривень на відновлення фасаду літературного музею. Після завершення робіт його планують відкрити вже в жовтні нинішнього року.

Відповідно, знімуть і плакат, що так псує настрій чиновникам - він втратить актуальність.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

На знімку: плакат із козаком Мамаєм на фасаді літературного музею Херсона.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів