Чим живуть жителі селища Текстильників у Херсоні?

Херсон, Нам тут жити, Рожков
Про це говорили на зустрічі громади селища Текстильників з представниками команди "Нам тут жити".

Загалом, прийшло біля сотні місцевих жителів Текстильного. А це - серйозний показник, - зазначає Ольга Маренчук, депутат Херсонської міської ради і директор місцевої школи-родини № 39: "Ініціатором зустрічі виступив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". Вже багато років він допомагає нам вирішувати актуальні соціальні питання. Люди йому довіряють, знайомі особисто. От і зараз попросили підтримати в облаштуванні відкритого дитячого майданчика.

Ми знаємо, як Юрій Рожков ставиться до дітей, дбає про їх розвиток та якісне дозвілля. Тож, переконані, що заручились надійною підтримкою. А тим більше, зараз команда благодійників об'єдналася і нині працює під красномовним гаслом «Нам тут жити»!

Але, є й інші болючі питання, з якими ми неодноразово зверталися до міського голови. Це і благоустрій території, покіс трави (а на разі додалась ще й амброзія), і транспортні проблеми. Зізнаюсь, поки з цим дуже туго. "Сподіваюсь, що ті завдання, які ставлять перед собою члени команди Ігоря Колихаєва, видадуться їм під силу. Побачимо. Дуже багато назбиралося питань до влади", - зауважив лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков.

P.S. А вже найближчими днями команда "Нам тут жити" спільними зусиллями приступає до облаштування дитячого майданчика у селищі Текстильників. Щоб місцеві дітлахи могли весело і корисно проводити час на свіжому повітрі, росли здоровими та сильними. Бо чужих дітей не буває!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів