На Херсонщині повернули батькам загублену на курорті дитину

Залізний Порт, хлопчик, гвардійці
Вчора, 24 липня ввечері, під час виконання завдань з охорони громадського порядку в с. Залізний Порт, гвардійці військової частини 3056 НГУ помітили розгубленого хлопчика.

Поспілкувавшись з дитиною, з'ясували, що йому 7 років і він загубився втративши батьків з поля зору в натовпі людей. Заспокоївши хлопчика та зв'язавшись з поліцією, військовослужбовці дізналися, що його мати теж в пошуках, тому змогли дуже швидко на неї вийти.

Коментуючи ситуацію, присутній на місці події заступник командира військової частини Національної гвардії України капітан Олег Ліщишин зазначив: "На морських курортах такі випадки не є рідкістю, адже велика кількість людей та інші фактори можуть відвернути увагу дитини.

Після чого вона може не побачити батьків, розгубитися та злякатися. Тому батькам, або відповідальним за неповнолітніх особам варто пильнувати та не втрачати дитину з зони видимості. Так, ви зможете уникнути таких стресових ситуацій, як для дітей, так і для себе особисто".

Військова частина 3056 Національної гвардії України
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів