Херсонцям показали жертв шкуродерів

Херсон, виставка, тварини
Їх мордують, калічать і вбивають... Тваринам, особливо безпритульним, часто дістається від рук людини. А на собак ще й влаштовують полювання догхантери.

Аби захистити тварин, в Україні кілька років тому посилили відповідальність за жорстоке поводження з ними. Утім навіть перспектива сісти за ґрати не зупиняє шкуродерів…
Вчора, 24 липня на вулиці Суворова патрульна поліція Херсонської області спільно з ініціативною групою «А що зробив ти?» та ГО «Зоозахист Херсонщини» провели соціальну акцію «Без прикрас».

До акції долучились і представники Херсонської міської лікарні ветеринарної медицини: її керівник Максим Лехкодер і провідний лікар ветеринарної медицини відділу протиепізоотичної роботи Оксана Кононенко.

Метою акції було для привернення уваги до жорстокого поводження з тваринами. У рамках акції проходила фотовиставка врятованих тварин. Окрім цього, кожен бажаючий міг знайти собі чотирилапого друга.

Фото поділили на два ряди. У першому – фотографії котиків і песиків, які шукають новий дім та люблячих господарів.

Другий отримав категорію 18+, бо на фото – тваринки, над якими познущались люди. Без очей, усі в крові, з перебитими лапками, замотані в пакети. На них неможливо дивитись без сліз і без емоцій.

Деякі з них не були безпритульними, а мали господарів. Наприклад, на одному з фото зображена доросла вівчарка. Вона мертва, адже її вбив власний господар - забив до смерті. А потім просто викинув тіло у кущі…

Іншому песику пощастило – він знайшов новий дім. Тварині перебили задні лапки, проте новий господар зробив йому спеціальний візочок. І песик-гонщик почав нове життя і вчиться заново довіряти людям.

Херсонці по-різному поставились до такої виставки. Більшість дякували за те, що організатори звертають увагу на таку проблему. Знайшлись і такі, хто вважає проблему надуманою та перебільшеною.

Особливо емоційно реагували діти. Коли вони бачили милих кошенят чи цуценят, то щиро посміхались. Але коли, з дозволу дорослих, дивились інші фото, то на мить завмирали…

«Мамо, а чому у котика кров? – Над ним познущались нехороші люди. – А хіба можна так поводитись із маленькими ангелами? Їх треба обіймати та захищати. Бо у них нікого, окрім нас, нема»…

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон