"Мамині квіти" у Херсоні

Херсон, виставка, Юрій Шапка
Виставка картин під назвою "Мамині квіти" відкрилась у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Бориса Лавреньова до 100-річчя від дня народження художниці Олександри Лозової-Шапко.

Ідея зробити виставку виникла у сина майстрині - Юрія Шапка. Скульптор і художник говорить, хотів зробити це давно і показати творчість своєї матері широкому загалу. За словами чоловіка, його мама - Олександра Лозова-Шапко усе життя присвятила родині, тільки після сімдесяти років вперше взяла до рук пензля.

"Виставка в нас називається "Мамині квіти". Мені хотілось віддати шану своїй матері, яка дала мені не тільки життя, але і зробила мене фактично фаховою людиною-художником. Вона в мене була така колоритна, яскрава фігура і я зробив дуже багато її портретів як живописних, так і скульптурних", - розповів Юрій Шапко.

Виставка "Мамині квіти" у бібліотеці імені Бориса Лавреньова триватиме місяць. Завідувачка відділу мистецтв Юлія Калмикова говорить, її вразила майстерність Олександри Лозової- Шапко: "Вони такі живі, різнобарвні - це квіти степу. Можливо це показово, але в будь-якому віці починати свою творчість не пізно. Головне, що в тебе цей талант є, то треба тільки його розкрити і показати", - розповіла Юлія Калмикова.

За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон