У Херсонському держуніверситеті цінують академічну доброчесність

ХДУ, доброчесність, Співаковський,
Питання академічної доброчесності є актуальним сьогодні для закладів вищої освіти України. Херсонський державний університет пропагує якісні освітні послуги і твердо стоїть на тому, що найкращий диплом – заслужений, заслужений диплом – якісний фахівець, якісний фахівець – якісна робота, якісна робота - процвітаюча країна.

Всього у 2019/2020 навчальному році в ХДУ перевірено 2782 документи, із яких кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти 1171, що 86% більше, ніж минулого. Україна пройшла довгий шлях до розуміння та запобігання недоброчесності. Об’єднавши спільні зусилля суспільства, влади і громадськості, академічна доброчесність є законодавчо врегульованим питанням.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслює: «Шпаргалка - перший крок до недоброчесності! Кожен чесно заслужений диплом - це імідж навчального закладу. Ім’я та репутація університету створюються роками, а втратити їх можна за секунду. Тому зараз наш університет рухається в напрямку вдосконалення та збереження свого іміджу!».

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук зазначив: «Кілька років поспіль діє Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу. Воно було затверджено на Вченій раді ХДУ і створено комісію із цього питання. Одним із наступних кроків реалізації цього Положення стала розробка Кодексу академічної доброчесності, окремо для здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників.

Ці кодекси охоплюють основні обов’язки учасників освітнього процесу під час виконання наукової роботи. Я сподіваюсь, що університет і так мав високий рівень довіри але враховуючи те, що Міністерство і сучасний стан має максимально бути доброчесним ми будемо рухатися у цьому напрямку».
Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів