Херсонський виш співробітничає з NASA

ХДУ, співробітництво, NASA
В житті рідко кому випадає стати космонавтом. Але для співробітництва з аерокосмічною галуззю можливостей значно більше, пише Голос України.

От і троє науковців з факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету Ігор Пилипенко, Дар'я Мальчикова та Роман Молікевич отримали можливість стати учасниками онлайн-тренінгів від NASA, з успіхом пройшовши попередній кваліфікаційний відбір (тестування).

Науковці мали на меті покращити знання та навички, засвоївши найсучасніші методики дистанційного зондування поверхні нашої планети – у тому числі, й для потреб сільського господарства. Такі навички потрібні не тільки їм, оскільки потім будуть передаватися й студентам. Адже на факультеті впровадили викладання спецкурсу «Дистанційне зондування Землі», тому найсвіжіша інформація від NASA тут стане у пригоді.

«Наш університет давно співпрацює з NASA в плані обміну інформацією, участі в різноманітних конференціях та семінарах. Однак безпосереднє залучення викладачів ХДУ до науково-дослідницького проекту Національної аерокосмічної агенції США – це унікальний досвід для всіх вишів краю», - зауважив ректор Херсонського державного університету, професор Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів