В Олешківській райраді вирішували питання комунальної власності

Олешки, школа, нарада
Відбулося чергове засідання робочої групи з питань передачі Олешківської спеціальної школи Херсонської обласної ради у комунальну власність Олешківської районної ради.

Сьогодні, 20 липня, відбулося чергове засідання робочої групи Херсонської обласної ради з питань передачі Олешківської спеціальної школи у комунальну власність Олешківської районної ради.

У даному заході взяли участь члени робочої групи: депутат Херсонської обласної ради Василь Борисов, депутати Олешківської районної ради – заступник голови Костянтин Буганов, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із ЗМІ Георгій Журавко, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Зарівний, директор цього закладу Алевтина Івашкова та головний бухгалтер Ганна Жмурик, а також запрошені – голова районної ради Павло Потоцький, радник голови Людмила Шелудько та головний редактор районної газети «Вісник Олешшя» Анатолій Полуфакін.

На початку засідання члени робочої групи обрали секретарем Алевтину Івашкову, а головою – Василя Борисова, який і вів засідання. У ході роботи були обговорені усі аспекти подальших дій керівництва Олешківської спеціальної школи, районної ради і обласної ради.

Робоча група вирішила звернутися із листом до Херсонської обласної ради щодо необхідності внесення змін до рішення попередньої сесії, які стосуються фінансування цього закладу та майна, що передається у власність територіальних громад Олешківського району.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон