Олександр Співаковський: Херсонський державний університет завжди попереду

Співаковський, ХДУ, студенти
В цьому переконаний ректор ХДУ Олександр Співаковський, який підтримує талановитих студентів як у навчанні, так і у спортивних досягненнях, наприклад – у шахах:

Сам Олександр Співаковський - кандидат у майстри спорту СРСР з шахів, чемпіон міста та області з шахів у 70-80-х роках, а у 2002-2004 роках був президентом Херсонської обласної шахової федерації. Тому ректор ХДУ щиро радіє перемогам та досягненням студентів, які також полюбили цю інтелектуальну гру.
У лютому відбулися змагання з шахів серед закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет за програмою XV обласної Універсіади 2019-2020 навчального року. Переможницею стала тоді ще студентка, а зараз випускниця факультету економіки і менеджменту Віолетта Яновська (на фото).

Звісно, адже є яскравий приклад для наслідування: мама Віолетти - Інна Григорівна Яновська (Гапоненко) - гросмейстер серед жінок (1995), міжнародний майстер (2002), Заслужений майстер спорту України, чемпіонка України (2008). Зв’язок поколінь!

«Дуже приємно, коли студенти досягають таких успіхів! Бажаю Віолетті подальших великих перемог!», - побажав ректор Херсонського державного університету Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон