У Херсоні відкрився свій "Парк Юрського періоду"

динозаври, парк, колихаєв

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» зробив подарунок дітям Херсонщини та створив справжній «Парк Юрського періоду». Прямо на березі Дніпра гостей чекає цікава виставка з 13-ти представників фауни, які обітали на нашій планеті десятки мільйонів років тому!

Велетні-динозаври рухаються і ричать, як живі. Фігури динозаврів відповідають тому, як їх описують вчені. Розмір, забарвлення, вага – все, як у доісторичних тварин.

Покриття (шкіра динозаврів) з силікону. На дотик він нагадує справжню шкіру тварини. Діти та їхні батьки можуть підходити до динозаврам, щоб потрогати їх і сфотографуватися.

У кожного динозавра є свій «характер» і автори фігур постаралися його передати максимально. Серед експонатів є добрі і милі тваринки, а є і жорстокі хижаки.

Команда Ігоря Колихаева створила всі необхідні умови для комфортного і безпечного відпочинку всією сім’єю. На території парку встановлено охолоджуючі рамки та зони відпочинку.

Територія одного з найбільш відомих готелів Херсона «Фрегат» виглядає по-новому. У співпраці з керівником готельного комплексу «Фрегат» Олегом Довбишем проведено комплекс робіт: привели в порядок тротуар, оновили фонтану композицію, висадили більше сотні декоративних рослин. Увечері локація висвітлюється сучасною системою ілюмінації. Територія «Парку юрського періоду» цілодобово знаходиться під охороною, дотримуються всі карантинні обмеження.

В рамках виставки будуть проводитися розважальні дитячі заходи та пізнавальні екскурсії. Все, про що маленькі херсонці читали в книжках, тепер знаходиться в їх повному доступі з 9:00 до 21:00 щодня.

Вхід в «Парк Юрського періоду» вільний, тому що херсонський меценат Ігор Колихаєв піклується про підростаюче покоління, адже в дітях наше майбутнє, майбутнє Херсона і НАМ ТУТ ЖИТИ!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів